.

.

New
Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Дожд Отпорен на Гребење Автоматско Автомобил Опфаќа За Benz E Класа E300D E320 E350 E420 E430 E500

Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Дожд Отпорен на Гребење Автоматско Автомобил Опфаќа За Benz E Класа E300D E320

DEN 4362.00
DEN 4847.04

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
170 T полиестер тафт тафт silvering заеднички избор сенка крпа, користејќи четири-жица три-pin машина, ги има следните карактеристики :
1, вклучувајќи го и rearview огледало сетови.
2, сенка, прашина, сонце, заштита од зрачење функција, мека, ќе не гребење на боја, затворен наредени едноставно, не се смета за јачината на звукот.
Карактеристики На Производот :
1, висока густина на материјалот, може ефективно да го блокира прашина во автомобил внатрешен простор и автомобил во внатрешноста на машината.
2 сребрени високи рефлексивни-чувствителност перформанси, ефективно го блокира ултравиолетова светлина на автомобил површината и внатрешни работи на зрачење и радијација, играат улога во степенот на заштита.
3, ефикасно спречување прашина од внесување на автомобил, да ги задржи на автомобилот чист одвнатре и однадвор.
4, може да се заштити возилото површина не нула од надворешните остри предмети.
5, висока флексибилност материјал, не затоа што шиење движењето на автомобилот боја оштетувања предизвикани од триење.
Како да го користите :
Отвори автомобил, облека, автомобилската, првиот сет добар огледало, а потоа се приспособат на четири недели, додека телото целосно покриени. По виткање настрана уредно спакувани во торбичка на трупот на возилото.
Пакет Се Вклучени :
1 Pcs Автомобил Покритие

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Тежина:
1.138kg
Објектот Ширина:
2m
Објектот Висина:
1.75m
Објектот Должина:
5.1m
Специјални Функции:
Dustproof,Флексибилни
Година:
Универзална
Материјал Тип:
Полиестер
Бренд Име:
FUWAYDA
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат