.

.

New
Готски Круг Круг Тенки Метални Синџир Едноставна Жица Ѓердан Панк Стил Лигавче Јака Ѓердан Изјава Накит За Жените Bijoux

Готски Круг Круг Тенки Метални Синџир Едноставна Жица Ѓердан Панк Стил Лигавче Јака Ѓердан Изјава Накит За

DEN 62.00
DEN 74.40

Количина на стоки
Достапно


Готски Круг Круг Тенки Метални Синџир Едноставна Жица Ѓердан Панк Стил Лигавче Јака
Ѓердан Изјава Накит За Жените Bijoux
Опис :
Објектот Стил : Ѓердан Ѓердан
Metarial : Алуминиумски
Количина : 1 PC Ѓердан
Боја : Сребрена /Golden
Големина : JNA0181 - 28+10cm
Потекло : Кина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
GE04585-JNA0181/ja
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Моден
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Име:
Едноставна Јака Ѓердан
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат