.

.

New
не-стап 110ml силикони контејнер голем капацитет силикони тегла за масло, восок dab цигара крем одобрен од ФДА

не-стап 110ml силикони контејнер голем капацитет силикони тегла за масло, восок dab цигара крем одобрен од

DEN 374.40

Количина на стоки
Достапно


Стоковните Информации :
Име:110ml голема хексагонални силикони сад
Материјал : храна одделение силиконски
Боја : 2 на располагање
Големина : како на следнава слика
Тежина : околу 154gкомпјутери
Капацитет : 110ml Пакет, Вклучувајќи : 50 x 110ml голема хексагонални силикони контејнер за Употреба : Ова е мора да има ставка за сите масло, да се загрози, восок и други етерични масла, единствениот начин да се одржи и да го носат. Производ Карактеристики :
1). Безбедни и не-токсични, Изработени од 100% од храна одделение силиконски
2). Температурата Опсег : -40ºC на + 220 ºC, безбедно да се користи во фурна, микробранова,
замрзнувачот, фрижидер и машина за миење садови
3). Издржливост,pliability и не кревка.
4). Анти-прашина,против пролизгување,анти-стареење,анти-дамка,не-стап,лесен за чистење.
5). Било која боја и стил на располагање,како и вашиот requirment.
6).Невкусна ,не-корозивен,животната средина и научно.
7). Флексибилен, лесен и пренослив, лесно за чување и транспорт.
8). OEM услуга достапна.
9). Употреба : Восок BHO Масло Сад
10). Материјал : 100% за Храна одделение Силиконски ( Помине ФДУ &LFGB Тест)
Производ Големина и да се Прикаже :
Постојат 2 бои на располагање како што е подолу и ние ќе брод случајни бои.
Еј,пријател! Ние сме фабрика продавница! Ние прифаќаме трговија на големо, печати лого, дизајн, боја и форми! Ако треба, ве молиме контактирајте со нас директно! Можете да испратите порака до мене на Aliexpress. Или, Whats App Контакт : Tracy +86 13828703833

Карактеристики на стоката

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Пакување:
>10
Бренд Име:
YUHAOSHENGTECH
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
L
Капацитет:
110ml
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат