.

.

New
jusHomey 10 Јарди ТЕАЛ Чипка Пом Пом Уреденост (Топката Големина 18mm) Гроздобер Дополнителните Топката Средување на Boho Дома Декор, Материјали за Шиење

jusHomey 10 Јарди ТЕАЛ Чипка Пом Пом Уреденост (Топката Големина 18mm) Гроздобер Дополнителните Топката Средување

DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Полиестер Боја : Теал Бенд + Избрани Бои КОЛИЧИНА : 10 двор/многу големина : Pompom Топка Големина 16-18mm прибл. **** Овие дополнителните топки се направени од Полиестер , посилно отколку заеднички полипропилен.
*Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Карактеристики на стоката

боја:
Теал
Големина:
18mm Ball
Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Бренд Име:
jusHomey
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DXD0024
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Ткаенина Тип:
Pompom Трим Топка
Чипка Бенд Боја:
Теал
Чипка Бенд Ширина:
прибл. 5mm
Дополнителните Топката Боја:
Assorted Colors
Дополнителните Топка Големина:
прибл. 18mm
Повод:
Дома Декор; Партија Оркестарот, DIY Занает Материјали;
Употреба:
Перница, Полите, Завеса, Средување
Стил:
Boho, Етнички, Гроздобер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат