.

.

New
4Pcs Морски Нерѓосувачки Челик Чаша Пијалок Носителот Сини LED Built-in За Брод Камион RV

4Pcs Морски Нерѓосувачки Челик Чаша Пијалок Носителот Сини LED Built-in За Брод Камион RV

DEN 1478.00
DEN 1848.00

Количина на стоки
Достапно


4 Pcs Морски Нерѓосувачки Челик Чаша Пијалок Носителот Сини LED Спецификација 1.Материјал : Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик 2.Употреба : Брод / Јахта / Камион / Автомобил / Апартман / Р.В. 3.LED спецификација : 8 Сина 3 V светла 4.Висина целокупната вклучувајќи ги и исцедете фитинг : 3-1/4" (82mm) 5.Дијаметар целокупната усна надвор : 4-1/4" (108mm) 6.Дијаметар внатре (големи) : 3-5/8" (92mm) 7.Дијаметар внатре (мал) : 2-13/16" (72mm) Пакувањето вклучува 10pcs предводена чаша носителот со 5 боја на вашиот избор.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HOFFEN
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
4 парчиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат