.

.

New
Случај За Huawei Колега 7/Mate 8/Mate 9 Поклопец Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека телефон Случај funda capa kimTHmall

Случај За Huawei Колега 7/Mate 8/Mate 9 Поклопец Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека телефон

DEN 200.00
DEN 234.72

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Huawei Колега 7/Mate 8/Mate 9 Поклопец Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека телефон Случај funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Huawei Колега 7/Mate 8/Mate 9 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Hotpink,Розова,Црвена,Виолетова,Сива,Кафена,Сина,Нане Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Карактеристики на стоката

Материјал:
За Huawei Чест 4C, За Huawei Чест 5C, За Huawei Чест 6, За Huawei Чест 6X, За Huawei Чест 7i, За Huawei Чест 8
Големина:
For Huawei Mate 7/Mate 8/Mate 9
Функција:
Потпирачот
дизајн:
Ткаеше,Бизнис
Карактеристики:
Флип СТП кожа Картичка сончоглед Стојат носителот мека
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат