.

.

New
Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за IJOY Торнадо Нано РТС 4ml Резервоарот Atomizer

Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за IJOY Торнадо Нано РТС 4ml Резервоарот Atomizer

DEN 112.80

Количина на стоки
Достапно


Детална Слика

Карактеристики на стоката

боја:
Јасно
Број На Модел На:
Торнадо Нано Стаклена Цевка
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Бренд Име:
VapeSoon
Компатибилен Модел:
IJOY Торнадо Нано РТС
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно
Дијаметар:
24mm
Капацитет:
4ml
Пакет:
Еден пакет со Безбедносен Код
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат