.

.

New
Фенг Шуи Црвени Кинески Ѕид Скролувајте Змеј & Коњ за Долговечност A2001

Фенг Шуи Црвени Кинески Ѕид Скролувајте Змеј & Коњ за Долговечност A2001

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно

Големина : 44*25cm/ 17.3*9.8 инчен Црвени Кинески Ѕид Скролувајте Змеј & Коњ за Долговечноста Многу убава и детална слика што го прави прекрасен дел од ѕид уметност

Карактеристики на стоката

Тема:
Маскота
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат