.

.

New
Toposhine 2017 Ретро Panelled Жените Ранци Мода СТП Кожа Дама Ранци Девојки Ранци Популарни Симпатична Училиште Кеси 1741

Toposhine 2017 Ретро Panelled Жените Ранци Мода СТП Кожа Дама Ранци Девојки Ранци Популарни Симпатична Училиште

DEN 927.00
DEN 2207.52

Количина на стоки
Достапно


Топло Совети :
За да се избегне не го најдете вашиот омилен кеси,ве молиме Додадете во Кошничката однапред!,не пропуштајте ја!

Карактеристики на стоката

Големина:
W26H32D12 CM
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Toposhine
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Шаблон Тип:
Panelled
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Т-1741
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
маска
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Техника:
СТП Кожа
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
боја:
Вино Црвена,Црна,Сива
Тежина:
0.65kg
Големина:
26*32*12CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат