.

.

New
StrongBeauty Синтетички Афро Откачен Кадрава Перика Златна Отпорни на Топлина Коса, Перики за Жените БОЈА ИЗБОРИ

StrongBeauty Синтетички Афро Откачен Кадрава Перика Златна Отпорни на Топлина Коса, Перики за Жените БОЈА ИЗБОРИ

DEN 855.00
DEN 950.40

Количина на стоки
Достапно

Исплакнете ја темелно со ладна вода.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници! 2.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.Измијте со ладна или млака вода. Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Но, материјалот што е синтетички влакна. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Правни основи не чешел косата од врвот до крајот rushly .Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува. Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи .Ако сте cratical со него ,тогаш се смета да се купи . Забелешка : Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.Некои клиенти се одрази на косата на овој перики ќе падне .Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти Добредојде на мојата продавница pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја.
Синтетички Афро Откачен Кадрава Перика Златна Отпорни на Топлина Коса, Перики за Црни Жени
Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор. за да знаете колку долго на чекаат очекуваме, или да ги менувате вашите ред, ако така сакаат.За перики,ние веќе го прават тоа како блиски, како на сликата.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.Ви благодариме
CORLOR : glonden (27-30-144-613 )
CORLOR : 1 B
CORLOR : 2-33-27-30
CORLOR : M130 M-1664
топло совети : 1. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Додека ние не очекуваме ова се случува, ние ќе контактираат со вас. Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs. Поштенски : Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Или e Packet околу 10-20 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува 5. Карактеристики : 1.Кога ќе го користете чешел,ве молиме да чешел косата од крајот на коса на врвот на перики постепено.otherwiser ,тоа ќе го уништи своите стилови.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако Перење Метод : 1. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.Тоа е најефикасен перики .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден! За Повратни информации : Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата! 4.

Карактеристики на стоката

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
150%
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Откачен Кадрава
Бренд Име:
StrongBeauty
капа големина:
Просечната Големина
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Број На Модел На:
D0259
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат