.

.

New
Трговија на големо Кристал Keychain Со Hummer Затворач Мода, Отворајќи Кристал Копче за Носител со Предвремените на Копче И Плетенка Јаже

Трговија на големо Кристал Keychain Со Hummer Затворач Мода, Отворајќи Кристал Копче за Носител со Предвремените

DEN 1383.00
DEN 1503.36

Количина на стоки
Достапно


Опис :
1> Материјал : Железо,цинк легура,кристално
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> КОЛИЧИНА : 2 Компјутери
4> Боја : проверете боја листа
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Keychain - Заменлив keychain , DIY keychain ,кристално keychain
флексибилни меѓусебно keychain со голема hummer затворач

Карактеристики на стоката

Гем Боја:
Бела, Црна, Сива, Розова, Мулти
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
отворајќи кристал keychain
Материјал:
Кристално
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Hummer затворач keychain
Стил:
отворајќи кристал keychain
Точка име :
моден keychain
Бои:
Проверете боја листа
Големина:
23 cms length, 1.5 cms width
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат