.

.

New
Спиење Мачка Винил Светлина Switch Decal Симпатична Животно Ѕид Налепници Отстранлив Детска Соба Креативен Дизајн на Светло Внатрешни работи Оркестарот SYY637

Спиење Мачка Винил Светлина Switch Decal Симпатична Животно Ѕид Налепници Отстранлив Детска Соба Креативен

DEN 113.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно

Производ Inforamtion : Број : SYY637 Големина 17x14cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Карактеристики на стоката

боја:
H625 Кафе Браун, H607 Оган Црвена, H627 Сива, H601 Бела, H610 Руменило, друга боја избор
Големина:
17x14cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
SYY637
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат