.

.

New
(20 pc/многу) Метрички навој М4,М5,M6 *L=6,8,10,12~60 легиран челик одделение 12.9 DIN912 хексагонални штекер кап завртки

(20 pc/многу) Метрички навој М4,М5,M6 *L=6,8,10,12~60 легиран челик одделение 12.9 DIN912 хексагонални штекер

DEN 116.00
DEN 116.16

Количина на стоки
Достапно


(20 pc/многу) Метрички навој М4,М5,M6 *L=6,8,10,12~60 легиран челик одделение 12.9 DIN912 хексагонални штекер кап завртки
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Карактеристики на стоката

Големина:
M4, M5, M6
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
М4,М5,M6
is_customized:
Yes
Димензии:
М3*10
Тип На Единица:
многу (20 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 7cm x 3cm (5.12in x 2.76in x 1.18in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат