.

.

New
YESSUN За ФОЛКСВАГЕН Scirocco / Автомобил DVR Возење Видео Рекордер Мини Контрола СТАН Wifi Камерата / FHD 1080P Registrator Цртичка Cam

YESSUN За ФОЛКСВАГЕН Scirocco / Автомобил DVR Возење Видео Рекордер Мини Контрола СТАН Wifi Камерата / FHD

DEN 3353.00
DEN 3809.76

Количина на стоки
Достапно


Автомобил DVR Возење Видео Рекордер
Автомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна Кутија
За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco со вградена
Спецификација за производ :
Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655
Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранот
Резолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftps
Видео агол : широк агол 170 степени
Видео Фајл Големина : 3 минути
Снимањето на владата : јамка снимање
Видео систем : PAL / NTSC
Микрофон : Поддршка
Складирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погоре
Моќност : ACC
Батерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозија-доказ
јазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .
G-сензор : поддршка
Регистрација беспрекорно : медиуми
Времето Печат : Прецизни Временски Жиг на Видео
Видео репродукција : игра Видео Време Наведени
Температурата на работа : -35 ~ 75 целзиусови степени
pacchetto 1* 1080 P Автомобил Цртичка Camer
1* Power Кабел
1* Шофершајбната Планината
1* Упатство

Карактеристики на стоката

Sd Мемориска Картичка:
8G, 16G, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Слики Сензор:
1/3 Ov7950
OSD Language:
Russia,Vietnamese,Spanish,Norwegian,Danish,Indonesia,Swedish,Czech,Japanese,Korean,Polish,Turkish,Finnish,Ukrainian,Icelandic,French,Slovak,Thai,German,Dutch,Latvian,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Движење Откривање,Циклус на Снимање,во Реално Време Надзор,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Водоотпорен,Dual Леќа,SD/MMC Картичка,Ноќ Визија,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Bluetooth,G-sensor
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Бренд Име:
YESSUN
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
GPS logger:
Надворешни
Оригиналниот Пакет:
Yes
Чипсет Производител:
Syntec
Агол На Гледање:
170°
Батеријата:
Никој
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Екранот Размер:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Камерата Резолуција:
1920x1080
Големина На Дисплеј:
Никој
Слики Сензор:
Преносни Снимач
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат