.

.

New
За Nissan Sylphy LR2 Автомобил стил предниот браник халоген Светла за магла висока осветленост за магла 1set

За Nissan Sylphy LR2 Автомобил стил предниот браник халоген Светла за магла висока осветленост за магла 1set

DEN 2690.00
DEN 2832.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Правец На Ветер
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Воздухопловство алуминиум легура
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Име На Модел:
nissan sylphy
Објектот Тежина:
1.9kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат