.

.

New
beibehang Големи сопствена позадина Dielianhua КТВ ballroom ТВ дневна соба и спалната соба дома декорација

beibehang Големи сопствена позадина Dielianhua КТВ ballroom ТВ дневна соба и спалната соба дома декорација

DEN 724.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно

Не ролни. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. ве молиме да ни каже. Не постер. Не ѕидот налепници. 3 : Пополнете ги деталите . Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот .

Карактеристики на стоката

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
луо:
15358829
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат