.

.

New
Многу ретки Кинг Династијата сребро &procelain teapot,Жолта,со марк,Бесплатен превозот

Многу ретки Кинг Династијата сребро &procelain teapot,Жолта,со марк,Бесплатен превозот

DEN 776.00
DEN 946.08

Количина на стоки
Достапно


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Таа е направена од жад и сребро алуминиум.Тоа е многу ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Среќно
Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
edmoogrel
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Употреба:
Дома декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат