.

.

New
Радио фреквенција (rf) кластер конектор multicore кластер скокни линија 4 основни четири основни

Радио фреквенција (rf) кластер конектор multicore кластер скокни линија 4 основни четири основни

DEN 1075.00
DEN 1377.60

Количина на стоки
Достапно


Радио фреквенција (rf) кластер конектор multicore кластер
скокни линија 4 основни четири основни

Карактеристики на стоката

боја:
2 парчиња пакет
Број На Модел На:
конектор
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат