.

.

New
моќ алатка на батерија,Мак 14.4 Б 2000mAh,BL1430,BL1415,194066-1,194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430,MAK1430Li,MET1821

моќ алатка на батерија,Мак 14.4 Б 2000mAh,BL1430,BL1415,194066-1,194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430,MAK1430Li,MET1821

DEN 1389.00
DEN 1526.40

Количина на стоки
Достапно


Мак 14.4 Б
Одговара Мак Алатки :
BGA450 RFE,BGA450 Z,BJR141 Z,BML145,BMR100,BPT350 RFE,BPT350 Z,BSS500 RFE,BSS500 Z,BTL060 RFE,BTL060 RFE,BTL060 Z,BTW250,BTW250 Z,BVR340,BVR440,BFS440,TW152 D,TW152 DRFX,TW152 DZ
Makita BDA Серија :
BDA340, BDA340 Z, BDA341,BDA341 RFE, BDA341 Z
Makita BDF Серија :
BDF343,BDF343 RHEX,BDF440,BDF440 SFE,BDF440 Z,BDF441,BDF441 RFE,BDF441 SFE,BDF441 Z,BDF442, BDF442 RFE :
Мак BFR Серија :
BFR440, BFR440 RFE, BFR440 SFE,BFR540 RFE, BFR540 Z, BFR540
Мак КС Серија :
BHP343 Z,BHP440,BHP440 SFE,BHP441,BHP441 RFE,BHP441 SFE,BHP441 Z,BHP442 RFE
Makita BHR162 Серија :
BHR162, BHR162 RFE, BHR162 SFE,BHR162 Z
Makita BJV140 Серија :
BJV140, BJV140 RF, BJV140 RFE,BJV140 Z
Makita BTD130 Серија :
BTD130 F, BTD130 FRFE, BTD130 FSFE,BTD130 FSFER, BTD130 FSFEW, BTD130 FW,BTD130 FZ, BTD130 SFE
Makita BTP130 Серија :
BTP130, BTP130 RFE,BTP130 SFE,BTP130 Z
Makita BTS130 Серија :
BTS130, BTS130 RFE, BTS130 SFE,BTS130 Z
Makita TD130 D Серија :
TD130 D, TD130 DRFX, TD130 DRFXR,TD130 DRFXW, TD130 DZ
Makita TD131 D Серија :
TD131 D, TD131 DRFX, TD131 DRFXR,TD131 DRFXW, TD131 DZ
Makita TD132 D Серија :
TD132 D, TD132 DRFX, TD132 DRFXB,TD132 DRFXW, TD132 DZ
Заменете Мак оригинална батерија :
BL1430,BL1415,194066-1,194065-3,JT6226,LGG1230,LGG1430,MAK1430 Li,MET1821
Напон : 14.4 V
Клетка : Li-ion
Капацитет : 2.0 Ah

Карактеристики на стоката

Тежина:
350g
Големина:
97.4*73.5*45.0
Број На Модел На:
Мак 14.4 Б
Напон:
14.4V
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Тип:
Li-Ion
Примена:
моќ алатка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат