.

.

New
Повеќе Боја Guirtar Делови Pating Ролери Седло Мелодија-O-Matic Гитара Мост Tailpiece Електрична Гитара Замена

Повеќе Боја Guirtar Делови Pating Ролери Седло Мелодија-O-Matic Гитара Мост Tailpiece Електрична Гитара Замена

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов Мост Големина : 3.3inchx0.6inch/85mmx17mm , String проред : 0.41"/1.03 cm Tailpiece Големина : x 100mm 16.5 mm/3.94 инчен X 0.65 инчен Пакет се Вклучени : 1 ролери седло мост 2 studs 1 tailpiece 2 појавување studs 2 Малку клуч Мост Топката Материјал : Бакар,звук најдобрите и beaulty сет,се фокусира на квалитетот

Карактеристики на стоката

боја:
црна, златна, сребрена
Бренд Име:
AIFEX
Тип:
Мост
Број На Модел На:
гитара мост
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат