.

.

New
1000Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена

1000Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5MM2 22AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна,

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно


MDFN серија терминал
FDFN серија терминал
BHT серија терминал
RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал 1000 Pcs E0508 Цевка Изолациони Изолирани Терминал 0.5 MM2 22 AWG Кабел Wire Конектор Изолациони Crimp E Црна, Жолта Сина Црвена Зелена
Ако ви треба други димензии, само кликнете го бројот на моделот во следнава лист. Максимален напон : 300 V Ui=105° материјал : МЕСИНГ изолационен материјал : ПВЦ(многу бои) Точка Бр димензија(mm) кабел големина боја F L W Dφ Cφ A. W. G (mm2) (1)германски(2)француски 6 12 2.5 1.3 1 # 22 0.5 (1)портокал(2)бела 8 14 10 16 12 18 E 7506 6 12.4 2.8 1.5 1.2 # 20 0.75 (1)бела(2)сина 8 14.6 10 16.4 12 18.4 6 12.4 3 1.7 1.4 # 18 1 (1)жолта(2)црвена 8 14.6 10 16.4 12 18.4 8 14.6 3.5 2 1.7 # 16 1.5 (1)црвено(2)црна 10 16.4 12 18.4 18 24.4 8 15.2 4 2.6 2.3 # 14 2.5 (1)сина(2)сива 10 17.2 12 19.2 18 25.2 9 16.5 4.4 3.2 2.8 # 12 4 (1)сива(2)портокалова 12 19.5 18 беа 25,5 E 6010 10 18 6.3 3.9 3.5 # 10 6 (1)црна(2)зелена 12 20 E 6018 18 26 12 21.5 7.6 4.9 4.5 # 7 10 (1)млеко(2)браун 18 27.5 12 22.2 8.8 6.2 5.8 # 5 16 (1)зелена 18 ненамерно самоповредување, додека 28.2 (2)млеко E 25-16 16 29 11.2 7.9 7.5 # 4 25 (1)браун E 25-22 22 35 (2)црна E 35-16 16 30 12.7 8.7 8.3 # 2 35 сива E 35-25 25 39 E 50-20 20 36 15.3 10.9 10.3 # 1 50 маслиново
'

Карактеристики на стоката

боја:
Случаен мешање, Портокалова, Црвена, Бела, Сива, Сина, Зелена, Црна, Жолта
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
E0508
Бренд Име:
EARUELETRIC
Материјал:
месинг и пластика
Тип На Единица:
Пакет
Тежина На Пакет:
0.022kg (0.05lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 2cm (4.72in x 3.15in x 0.79in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат