.

.

New
Moonmory 2017 Пролет Нови 925 Sterling Silver Круг Шарм Мушка Целосна Јасно Циркон Одговара За Пандора Змија Хривнија Накит DIY

Moonmory 2017 Пролет Нови 925 Sterling Silver Круг Шарм Мушка Целосна Јасно Циркон Одговара За Пандора Змија

DEN 588.48

Количина на стоки
Достапно


Почитувани купувачи ! Шармот има само печат S925, ви благодариме
1. Овие производи се направени од вистинска S925 sterling silver?
Да, јас ветувам на сите наши производи се направени од 100% вистински S925 фунта сребро, тие не се
позлатен. Можете да го пробате кога ќе ја добијат.
2. Зошто вашите производи многу се поевтини од производи во други продавници?
Бидејќи ние имаме свои фабрика, ние ги продаваат директно на вас. Сите наши производи се во
фабрика цена.
3. Се овие производи со висок квалитет?
Да, многу онлајн продавачите купат производи од нашата фабрика. па нема потреба да се сомневам во нашата
производот е квалитет. Имаме доверба во нашиот производ квалитетот. Па сега ние да почне да се кандидира на
онлајн продавницата за себе.
4. Кога ќе брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена
откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress.
5. Може да ми се врати мојата цел ако не ми се допаѓа?
Да, ако не ви се допаѓа тоа што може да го бродот назад кон нас, можете дури и не мора да се добие причина,
само ако не ви се допаѓа тоа,и ќе се плати за враќање превозот надомест.Потоа ние ќе ви вратат во целост.
6. Како да се направи сребрен накит секогаш shinning?
Се чисти вашиот накит со паста за заби, а потоа ќе најдете накит секогаш shinning како
нова.
Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00 СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 009 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00 СУМ : 10 : 00

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
SX027
Објектот Тежина:
Silver
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Moonmory
Европа Популарни Сребро Шарм Стил:
Европската Монистра DIY Накит
Европа Популарни Сребро Шарм Материјал:
925 фунта сребро и циркон
Европа Популарни Сребро Шарм Одговара на толпата:
Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестра, сами, и љубовник
Европа Популарни Сребро Шарм Повод:
Запознавање,Свадба, Ангажман, Партија
Европа Популарни Сребро Шарм Може Да:
Декорација на Европската бразлетна и змија синџир
Европа Популарни Сребро Шарм Форма:
Круг
Европа Популарни Сребро Шарм:
Поддршка Прилагодите и трговија на Големо
Европа Популарни Сребро Шарм Пакет:
opp zip торба, едно парче еден zip торба
Европа Популарни Сребро Шарм Печат:
s925
Европа Популарни Сребро Шарм Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат