.

.

New
1 кутија vapesoon Електронска Цигара Vape замена DIY Жица Quad premade Серпентина 0.36 ohm за DIY RDA БАНКАТА Atomizer Испарувач

1 кутија vapesoon Електронска Цигара Vape замена DIY Жица Quad premade Серпентина 0.36 ohm за DIY RDA БАНКАТА

DEN 189.60

Количина на стоки
Достапно


Ова е напреден електронски цигари играч пракса жешка жица ,
која ти овозможува да се чувствуваат повеќе чад и подобар вкус.
Детална Слика

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Prebuilt Серпентина
Компатибилен Модел:
Да DIY Vape Резервоарот Atomizer
Број На Модел На:
Quad серпентина
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Kanthal А1
Ликвидација Метод:
28G*4
Отпорот:
0.36 ohm
Кругот на број:
6
Внатрешен дијаметар:
3мм
Пакет:
10pcs/кутија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат