.

.

New
Нови Оригинални Cpu Вентилатор За Asus G771 G771JW G771JM Вентилаторот за Ладење на Процесорот

Нови Оригинални Cpu Вентилатор За Asus G771 G771JW G771JM Вентилаторот за Ладење на Процесорот

DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење - Ali Express Стандард Превозот Следење - стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки. Ве молиме потврдете го вашето точно превозот адреса, поштенски код мора да бидат стандардизирани и точни, во спротивно може да не бидат испорачани, мобилен телефонски повици мора да бидат стандардизирани, така што ќе може да го добиете вашиот пакет на информации. Превозот време : понеделник, среда, петок, испорака на пакетот.
12740934584362029 Термички Подлога US $ 8.00 /парче US $ 7.00 /парче US $ 8.00 /парче

Карактеристики на стоката

Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
N751
Тип:
Фан
Фан Големина:
70x70x15mm
Пакет:
Yes
моќност:
2.5 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Живот:
30000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат