.

.

New
Еколошко ПВЦ Мал Камен Бања Тепих Безбедни и Здравствено Да се Искапеш Тепих

Еколошко ПВЦ Мал Камен Бања Тепих Безбедни и Здравствено Да се Искапеш Тепих

DEN 775.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно


Еколошко ПВЦ Мал Камен Бања Тепих Безбедни и Здравствено Да се Искапеш Тепих

Карактеристики на стоката

Големина:
L70cm W36cm
Стил:
Модерна
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Бренд Име:
AhLoyalty
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Комерцијални,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
тепих-new-017
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Начини на Продажба:
мало
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
Бања
дизајн:
Aubusson
Техника:
Машина Направени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат