.

.

New
Далечински глава за вклучување 2 копчето 434Mhz за Chrysler PT Cruiser Sebring Dodge Avenger Џип Слобода 2008 2009 2010 remtekey

Далечински глава за вклучување 2 копчето 434Mhz за Chrysler PT Cruiser Sebring Dodge Avenger Џип Слобода 2008

DEN 659.00
DEN 1243.20

Количина на стоки
Достапно


Далечински глава за вклучување 2 копчето 434 Mhz за Chrysler PT Cruiser Sebring Dodge Avenger Џип Слобода
Копче : КОД+ОТКЛУЧИТЕ
P/N : 04589199 AC
Работа на :
2008-2010 за Dodge Avenger
2008-2010 за Џип Слобода
2006-2010 за Chrysler PT Cruiser
2007-2010 за Chrysler Sebring
за Dodge Калибар
за Jeep Compass
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ни испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
remtekey
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
Школка
Другиот Дел Број:
Школка
Производителот Дел Број:
Школка
Материјал Тип:
pc
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
R/C Функција:
без
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат