.

.

New
Steampunk Гроздобер 2 Слој Боја Природен Камен Приврзоци Ѓердан Ѓердани Од Злато Боја Месечината Ѓердан За Жените Накит Колиер Femme

Steampunk Гроздобер 2 Слој Боја Природен Камен Приврзоци Ѓердан Ѓердани Од Злато Боја Месечината Ѓердан За

DEN 22.00
DEN 22.56

Количина на стоки
Достапно


Steampunk Гроздобер 2 Слој Боја Природен Камен Приврзоци Ѓердан Ѓердани од Злато Боја Месечината Ѓердан За Жените Накит Колиер Femme x291hun

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TMXK ангел
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
x291
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат