.

.

New
САД НАС Plug 9V Адаптер за Гитара Ефект Педали Плус 5 начин од 1 до 5 Daisy Синџир Кабел моќ за 5 педали

САД НАС Plug 9V Адаптер за Гитара Ефект Педали Плус 5 начин од 1 до 5 Daisy Синџир Кабел моќ за 5 педали

DEN 614.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно


Гитара Ефект Адаптер за Напојување 9 V DC 1000m A И 5 Начин Daisy Синџир Моќ За 5 Педали
ТЕКСТ : AC 100-240 V ~ 50/60 Hz 1.6 ЕДЕН ИЗЛЕЗ : наизменична СТРУЈА 9.0 V — 1.0 НА Поларитетот : Центар Негативни Компатибилен со повеќето педали, како што се EHX, Шеф, Digitech, Behringer, MXR, Ibanez, Digitech, Зум, Луд Професор, Mosky ,Hotone, проф. д-Р Ј, Valeton, EBS, BIYANG, JOYO, MOOER и повеќе. Поврзете до 5 педали 1 напојување Daisy-Синџир достапно со десен агол приклучоци Професионални бучава изолација и перформанси Заштедите пари на батерии
Пакет Листата :
1 * Адаптер
1 * 5 Начин Daisy Синџир

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
moskyaudio
Број На Модел На:
mpp-05-us
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат