.

.

New
Везана Занает Дома, DIY 14CT Смета Крстот Бод Фабрика Директни рака Извезени Комплет постави игла Уметност - Меѓу Лалињата

Везана Занает Дома, DIY 14CT Смета Крстот Бод Фабрика Директни рака Извезени Комплет постави игла Уметност

DEN 2741.00
DEN 3426.24

Количина на стоки
Достапно

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Меѓу Лалињата Од : М&W E-commerce, Inc . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.7 cm) Бои : 90 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. "Се вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Без половина бода или назад крои. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Меѓу Лалињата . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Карактеристики на стоката

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат