.

.

New
Со Батеријата Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 Ghz Далечински Контролер за Sony A6500 Rremote Контрола на Вертикалните-Снимање

Со Батеријата Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 Ghz Далечински Контролер за Sony A6500 Rremote

DEN 3515.00
DEN 4285.92

Количина на стоки
Достапно


Исто така, таму е изградена-во 2.4 V + Pergear Чистење на Комплет
1. Pergear Чистење Комплет : Микро влакна Леќа Крпа+ Antistatic Ракавици+Чистење со Четка со Кармин Стил
Овој 3 во 1 Pergear Чистење Комплет е навистина одлично со висок квалитет микро влакна Леќа Крпа, кармин-стил чистење
четка, со силна прашина екстракција, со што се предизвикува штета на следење и екран површина; И antistatic ракавици,
работи добро кога се справувате со монитори и екрани за да се спречи отпечатоци од прсти и гребење.4 V
Работат на струјата : помалку од 50m A
Работа температура : 0-40 целзиусови степени
Далечински управувач : 2.4 V
Висок квалитет на клетки со многу високи перформанси, и е компатибилен со оригиналниот батеријата . Можете директно да знаете вашето време и состојбата на батеријата во живо. Заштеда на енергија екран за вашето време и батеријата прикажување во живо; екран заклучен достапни
Спецификација
Модел : МК-A6500
Достапни Батерија : 2*НП-FW50 литиум батерија
Работа напон : 7.
Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 GHZ Далечински Контролер До 100 за Контрола на Снимање Вертикална-снимање Функција Одговара
за Sony A6500 Mirroless Камера Со Безжичен Далечински Управувач + Видео/ Digital/ Камера Батерија Полнач Патување Полначот со Автомобил
Држачи за Кабел за Sony NP-FW50+ NP-FW50 Батерија Li-ion Батерија 1080m Ah 7. Вертикална снимање на располагање; и камера чувство во исто време : Кога ќе го вклучите вашиот камерата на својата страна да се вертикална шут,
вашиот копчето на блендата позиција се менува, генерално, не се во нормално позиција каде што е на десната врвот на камерата. Meike МК-A6500 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 GHZ Далечински Контролер До 100 за Контрола на Снимање Вертикална-снимање Функција Одговара
за Sony A6500 Mirroless Камера Со Безжичен Далечински Управувач
Опис
МК-A6500 Про батеријата зафат може да помогне да се прошири работната времетраење на вашиот S0ny A6500.4 V 600m Ah
Лесен за употреба,преносни и удобно да го носите кога надвор или патување.4 GHz
Производ димензија : 108*30*21mm
Нето тежина : 168g
2. Екстра корисна копчето на блендата е вклучена за да се обезбеди
вашата камера чувството кога ќе имаат вертикална шут.
Карактеристики
1.
Пакет Содржина
1*Батеријата Зафат
1*Далечински Контролер
1*Упатството За
1*Оригиналното Пакување
1*Батерија Полнач за Sony NP-FW50
2*Автомобил Држачи За Кабел
2*НП-FW50 Батерија Li-ion Батерија
1*Pergear Чистење На Комплет
. Разновидност функции постигне од страна на контролор : можете да го поставите вашиот сакав одложување време, времето на изложување, временскиот интервал и бројот на снимки
4.4 GHz безжична контролер со опсег од 100 метри, слободни раце со повеќе можности
3. Што повеќе, тоа се прави на енергија заштеда на екранот, кои може да се заклучи доколку тоа е
потребни. Вие сте во можност да го поставите времето на чекање, експозиција,
временскиот интервал и бројот на снимки на вашата камера и контрола на вашиот камерата со тоа. Двојно вашата работа траење од можете да користите две батерии на NP-FW50
2.4 V за Sony Алфа NEX-3 NEX-3 N NEX-5
NEX-5 N NEX-5 R NEX-5 T NEX-6 NEX-7 И NEX-C3 NEX-F3 SLT-A33 SLT-A35 SLT-A37 SLT-A55 V
Cyber-shot DSC-RX10 Cyber-shot DSC-RX10 M2 (RX10 II)
Батерија Тип : Li-ion; Капацитет : 1080m Ah; Напон : 7. Може да се стави две батерии на NP-FW50 во тоа. NP-FW50 Батерија Li-ion Батерија 1080m Ah 7. Вграден-во 2.4 G безжичен контролер со далечински опсег на 100 метри. Видео/ Digital/ Камера Батерија Полнач Патување Полначот со Автомобил Полнач Кабел за Sony NP-FW50
Текст : AC 100 V-240 V 50/60 Hz, Max : 150m A
Излез : наизменична СТРУЈА 8. На тој начин, МК-A6500
Про батеријата контрола е дизајниран со корисна дополнителна копчето на блендата значи дека сеуште можете да добиете копчето на блендата на "врвот"-десно каде што си
се користи за да!
5.

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MEIKE
Модел:
Sony A6500
Компатибилен Камера Бренд:
SONY
Модел:
МК-A6500
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат