.

.

New
Жените Дами Гроздобер Лабава Висока Половината Долги Панталони Лето Домот на Повик Palazzo Женски Шарени Панталони Широк Нога Панталони pantalones

Жените Дами Гроздобер Лабава Висока Половината Долги Панталони Лето Домот на Повик Palazzo Женски Шарени Панталони

DEN 684.00
DEN 1051.20

Количина на стоки
Достапно

М : Должина 82cm Половината 62 - 80см L : Должина 83cm Половината 66-86cm Мерење разлика од 1-3cm, pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерења се наведени во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч. Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
QINSIR
Должина:
Ankle-Length Pants
Декорација:
Sashes
Панталона Стил:
широк нога панталони
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат