.

.

New
Новиот Дом На Отворено Преносни Симпатична Мини Цртан Филм Го Бирате Бројот Тркалезна Маса Будилник

Новиот Дом На Отворено Преносни Симпатична Мини Цртан Филм Го Бирате Бројот Тркалезна Маса Будилник

DEN 81.00
DEN 97.92

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет Мини слатката мала маса, се погодни да се носат Мода и издржливи Тоа е совршен подарок за вашите пријатели или да си Количина : 1 Компјутер
Спецификација : Материјал : Метал Големина на : 6.3*4.7*1.9 cm / 2.48"*1.85"*0.75" (Прибл.)
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 X Алармот на Часовникот (вклучена батерија)

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
GOHAND
Материјал:
Метал
Функција:
Антички Стил
Дисплеј Тип:
Игла
Motivity Тип:
Кварц
Стил:
Класичен
Екран Тип:
Игла
Број На Модел На:
39610-Б.К., Y102
Тежина:
40g
Дијаметар:
47mm
Обликот:
Кружни
Ширина:
47mm
Должина:
63mm
Форма:
Единствен Лик
Тип:
Аларм Часовниците
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат