.

.

New
1pc NP180-10T2 1800 w квалитет на електрична фан грејач PTC греење голем формат дома уред 120 степени до ротари 220V/50 Hz

1pc NP180-10T2 1800 w квалитет на електрична фан грејач PTC греење голем формат дома уред 120 степени до ротари

DEN 2205.60

Количина на стоки
Достапно


1pc NP180-10 T2 1800 w квалитет на електрична фан грејач PTC греење голем формат домашен уред
120 степени до ротари 220 V/50 Hz
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Електричен грејач
Модел : NP180-10 T2
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 1800 W
Партер : трето опрема прилагодливи
Погодна област : 10-20 метри квадратни
Греење метод : електрична жица
Производ големина : 205*170*330mm
Пакување големина : 32*22*22 CM
Тежина : 1.9 КГ
карактеристики :
-Термостат прилагодливи, Прегреат Заштита, Совет-Над Заштита, вентилација
-греење, електрична жица, заштеда на енергија
-не оган, без зрачење, безбеден и сигурен
-importazioni висока густина на материјалот, цврсти и adiabatic
-дизајн Ултра тивок
-ambientale енергија, заштеда на енергија и безбедно.
Dual usodi -ладно и топлина, што може да се користи без оглед на тоа во лето или зима
-Мини големина, тоа е многу лесен за употреба и conveninet или да продолжите

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZJMZYM
греење на елемент:
Греење Жица
Инсталација:
Самостојна,Преносни
Примена:
11-20㎡
Употреба:
Бања,Дневна Соба,Спална Соба
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Заштита Прегреат
Електричен Грејач Тип:
Мика грејач
Област Загрева:
Број На Модел На:
NP180-10T2
моќност:
1200-2000W
Број на Брзина Settings:
Третиот Степен На Пренос
Број На Производ:
G898
Име на производ:
Електрични Грејачи
Модел:
NP180-10T2
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
1800w
Партер:
трето опрема прилагодливи
Погодна област:
10-20 метри квадратни
Греење Метод:
електрична жица
Производ големина:
205*170*330mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат