.

.

New
нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга водоотпорен за HyundaiSonata

нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга водоотпорен за HyundaiSonata

DEN 8767.00
DEN 13488.00

Количина на стоки
Достапно


Посебен автомобил патосници за Hyundai Sonata
1.Боја Опис :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Црна со беж бода
Боја на избор се 5 : Црна со црвени конци
Боја на избор се 5 : Вино Црвено
2.Детали за производот :
3.Автомобил модел Опис :
Здраво пријатели,кога ќе цел, треба да оставите порака да ни каже : на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
носат-отпор,водоотпорен ,издржлив ,Лесен за чистење,не се лизга
Објектот Тежина:
3.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
135
Патосници Тип:
Мат Кожа
Име На Модел:
3274
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Ширина:
60
Објектот Висина:
30
Материјал Тип:
вештачка кожа
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Hyundai Модел:
Sonata
Автомобил Направи:
погоден за Нови Hyundai Sonata
Материјал Тип:
микрофибер кожа
Производот Количина:
2 реда душеци(5seats автомобил патосници)
Налепница Сместување:
предната и задната седишта
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат