.

.

New
Висок Степен на Двоен Боја Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Lockets Топката Pendant За Накит Одлуки DIY

Висок Степен на Двоен Боја Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Lockets Топката Pendant За Накит Одлуки

DEN 81.00
DEN 116.64

Количина на стоки
Достапно


Предмет тип : шарм
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата
Количина : 1pcs
конверзија : 1inch=25.4 mm или 0.0393 инчен=1mm
Добредојдовте на нашата продавница
Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети. Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail!
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
Земја
>10usd
>100usd
Видови
Дена
Видови
Дена
Видови
Дена
Следење на информации
Само Кина
Сите
Сите
САД
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
30-50
Кина Пост Воздух Пошта; Epacket;
30-50
EMS;
DHL;
Fed Ex;
Итн.
7-15
Русија
30-50
30-50
7-20
Бразил
30-50
30-50
7-20
ЕУР
30-50
30-50
7-15
Други
30-50
30-50
7-15
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
-ние Само го прифатат плаќање и преку Alipal (Кредитна картичка, Банкарска картичка и Western Union.) -Ве молиме пратете на плаќање во рок од три дена по аукција беше завршена. бидете сигурни дека вашата адреса е во право! -Клиентот треба да ги преземат одговорностите за погрешна адреса е предвидено и во ред стил, големина избрани. -ви благодарам!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
О : Кога добив мојот парцела, тоа беше проблем. Што треба да направам?
Б : ве Молиме контактирајте со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек.
А : Зошто тој работи толку долго време на испорака. Јас не сум добил мојот објект?
Б : ве Молиме контактирајте со нас или се земе вашата нарачка број на локалните поштата истрага со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек.
О : Доколку јас не сум задоволен со објектот, или големината не одговара, да јас бродот назад и размена на тоа?
Б : Да, драги. Ако не сте задоволни со цел, можете да го бродот назад, но пред тоа, ве молиме контактирајте со нас преку е-Мејл или други начини, откако ќе ја прими, ние ќе се справи со тоа за вас веднаш . - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. - Нашите работно време : од понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 18 : 30 часот. - Ние, исто така, работа во празник.
- Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации е не може да го реши проблемот.
- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.
-Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YEYULIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
17040113
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат