.

.

New
TPSMOC трговија на Големо 50g Микс Големина Круг Смола Копчиња Занает Шиење Додатоци Embellishments КОПЧЕТО Scrapbooking DIY Алатки

TPSMOC трговија на Големо 50g Микс Големина Круг Смола Копчиња Занает Шиење Додатоци Embellishments КОПЧЕТО

DEN 88.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно

Информации За Производот
Име На Производ : Копче
Материјал : Смола
Дупка : 2/4 дупки мешани
Големина : Мешани Облик : Тркалезна
Пакет : 50g/торба (околу 100 компјутери)
Боја : Како На Сликата
Се користи За : Применливи обемот надолу јакна, јакна, ранец, капа, чевли, костим, панталони, волнени грб, кошула, windbreaker, cheongsam, униформи, џемпери, ремени, фармерки
Производот Се Покаже
Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
2. цел износ Обично ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, што ќе се 7-50 дена да пристигне според различни земја. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.
3. Ако вашата цел е повеќе од УСД $150, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Декорација:
Монистра
Број На Модел На:
BN01
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
TPSMOC
Обликот:
Круг
Дупки:
2/4 дупки мешани
Големина:
Mix
Пакет:
50g/торба (околу 100 компјутери)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат