.

.

New
париз Лето Велосипедизам облека Дише Велосипедизам џерси про париз велосипед облека mtb ropa ciclismo invierno maillot ciclismo 5374

париз Лето Велосипедизам облека Дише Велосипедизам џерси про париз велосипед облека mtb ropa ciclismo invierno

DEN 786.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно

И следење на број е достапна.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат. Ви благодариме. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. според вашите предмети.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака. Скриени пред патент. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. Ве молиме проверете внимателно.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.

Карактеристики на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат