.

.

New
baisidai 8in1 Екстра Подолго Виткање Eyelash Трепките Перм Perming Решение Целосен Комплет Наместен B26

baisidai 8in1 Екстра Подолго Виткање Eyelash Трепките Перм Perming Решение Целосен Комплет Наместен B26

DEN 1131.36

Количина на стоки
Достапно


Pls забелешка : течни не може да се стави во очи!
100% Сосема Нов Со Мало Случај Фантастична Екстра подолго Eyelash Perming Виткање Комплет Наместен, процесот на eyelash стил помош за вашиот широк очи шармантна се погледне, и овој процес се трансформираат вашиот изглед во шармантна и активен. Тоа е брз, ефикасен, хигиенски и ling траен. Во прилог, без дополнителна топлинска е потребно, во процесот; цена мудар тоа е многу економичен да ја користите.
Пакет Вклучувајќи Eyelash Perming Решение ( 3 x 5ml секоја ) Eyelash Третман Првиот Крем ( 3 x 5ml секоја ) Eyelash Чистење ( 2 x 5ml секоја ) Eyelash се Врати ( 2 x 5ml секоја ) Eyelash Proteid Лепак 15ml x 1 Eyelash Раст Течни 10ml x 1 Еластична Кукла Perming Пластични x 10 Алатка x 1

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Број На Модел На:
26
Количина:
1 сет
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Големина:
Curling Eyelash Lashes
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Бренд Име:
BAISIDAII
Лажни Трепки Стил:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат