.

.

New
Текст DC12V 3W 5W 7W led таванот Место Светло Одредување на Светлината кул бело и топло бела led осветлување место Бесплатен превозот

Текст DC12V 3W 5W 7W led таванот Место Светло Одредување на Светлината кул бело и топло бела led осветлување

DEN 649.00
DEN 811.20

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ Note :
Нашата светлина е вистински wattage , и висок квалитет на видот. може да тест
Предупредување :
не сакал многу продавачот. вистински 5w , потоа се каже на веб-страницата тоа е 15w . сите вистински wattage *3 пати тип. тоа е невозможно за мали случај 15w. ако вистински 15w за мали случај ќе изгори веднаш
Круг водоотпорен led вградна светилка
LED извор : SMD5730
Зрак Агол : 90-120 степен
CRI : RA80
Водоотпорен : ip65
Напон : DC12 V
Светилка големина на :
5 W2.5 инчи Пречник 90mm/дупка 75mm/Висина 45mm
7 W 2.5 инчи Пречник 90mm/дупка 75mm/Висина 45mm
Големина : D90x H45mm 5w 7w

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w Dimming, 7w Dimming, 5w Not dimming, 7w Not dimming
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
HONGXING
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
3
Моќ Толеранција:
2%
Боја На Каросеријата:
Црна
Примена:
Бања
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Напон:
12V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
IP65
Тежина На Пакет:
0.300kg (0.66lb.)
Употреба:
празник
Име:
led вградна светилка ip56
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат