.

.

New
4pcs 2.2 джантите & Гуми За 1/8 РК HPI Трки RTR WR8 3.0 Ford Fiesta Флукс Митинг

4pcs 2.2 джантите & Гуми За 1/8 РК HPI Трки RTR WR8 3.0 Ford Fiesta Флукс Митинг

DEN 1123.00
DEN 1247.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : 100% Сосема Нов джантите Материјал : Пластика Дијаметар : 60 mm (2. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.0 Ford Fiesta Абу Даби Castrol WRC Nitro Рели Автомобил RTR WR8 Флукс Митинг Кен Блок WR8 со Ford Fiesta H.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.2 Инчи) Ширина : 35mm Содржина : 4 Гуми & 4 джантите ОВОЈ ДЕЛ ОДГОВАРА на СЛЕДНИТЕ КОЛЕКЦИИ / ДЕЛОВИ : RTR WR8 3.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.0 Кен Блок 2015 Ford Fiesta ST RX43
Pls не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот. Тело Кен Блок 2013 GRC WR8 Флукс КЕН БЛОК 2013 GRC WR8 3.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни.0 WR8 ФЛУКС КЕН БЛОК 2014 FORD FIESTA ST RX43 WR8 3. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации.2 Инчи) Ширина : 35 мм Хексагонални : 12 mm Гуми : Материјал : Гума Outsize Дијаметар : 82 mm
Insize Дијаметар : 57 мм (2.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.

Карактеристики на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
WR8
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Материјал:
Гума
Алатка Материјали:
Лепење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми И Тркала Прирабници
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат