.

.

New
Висок Квалитет на Фабрички прилагоден 0.8 мм ПВЦ гумени вода ролери топката надувување топка за продажба

Висок Квалитет на Фабрички прилагоден 0.8 мм ПВЦ гумени вода ролери топката надувување топка за продажба

DEN 31008.00
DEN 32640.00

Количина на стоки
Достапно


Q4 : Не ни треба да плаќаат дополнителни увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена.
Исто стилови, имаме најдобар квалитет.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за вас наскоро.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификација
Бесплатни Додатоци: воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.
Зошто да изберете ни?
Производот може да се направи во различен материјал и со различна големина,ако не сакате во парк,можеме да customzied,исто така, може да печатење на логото на производот,само контактирајте со нас пред да се одржи редот.слика
П1 : дали пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Да,вклучени. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.(разни земји,различни моќ,воопшто не грижете се. Со продажбата на мрежа во целата земја, како водечка компанија во индустријата, нејзините производи се извезуваат во Кореја, Јапонија, Тајланд, Малезија, Европа, Америка и во Кина Тајван.8 мм ПВЦ гумени вода ролери топката надувување топка за продажба
MOQ: 1pc
Материјал: ПВЦ церада 0.
OEM Услуга: Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл. Како што е ред со магацински простор, време, царина, итн.
Q3 : Што е царинење? Зошто јас треба да се обрне на важни даноци?
A : Безбедносна операција е производот кој го купи за увоз на програмата, под падови на локалната земја царинската регулатива.
Comptitive Предност :
Конкуренцијата,ние имаме многу стилови.
Производство : овој објект е надвор од акциите,weneed10-20days на производот,Ние прифаќаме да прилагодите ако имате барање за лого или било детали
ви благодарам ,
Висок Квалитет на Фабрички прилагоден 0. е специјализирана за развој и производство на играчки во голема големина, спорт & рекреација производи на вода и гумени рекламирање медиуми.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
Ист квалитет, имаме најдобра услуга. Плаќаат одредени увозни тарифи, со различни правила и локалните царинската вредност на различни производи, да се соберат.
Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,и, исто така, стави слика од нашите клиенти,не измамник клиенти да се купи на различни стоки со тие сакаат.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Истата услуга, имаме брза испорака.)
Q2 : реал дојде време и времето ни кажа, не е исто, зошто?
А : времето е објавен од страна на курирска компанија и постојат фактори може да влијаат на тоа.Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Се продава од фабриката,квалитет,цена,услуга
Безбедноста на материјал е многу важна за нас.Цената се на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување
гумени отскокнување
гумени slide
гумени игра
гумени базен
гумени воден парк
гумени шатор
inflatbale пречка
гумени други
1.

Карактеристики на стоката

Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XZ-WB-0921-032
Возраст:
>3 Години
категорија:
вода топка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат