.

.

New
LUPULLEY 1PC 5M 60T Времето Макара 21mm Појас Ширина 8mm/10мм/12mm/15mm/17mm/20mm Понесе 5mm Теренот HTD Синхрони Појас Макара

LUPULLEY 1PC 5M 60T Времето Макара 21mm Појас Ширина 8mm/10мм/12mm/15mm/17mm/20mm Понесе 5mm Теренот HTD Синхрони

DEN 1138.00
DEN 1308.00

Количина на стоки
Достапно


1 PC 5 M 60 T HTD Времето Макара 21mm Појас Ширина
8mm/10мм/12mm/15mm/17mm/20mm Понесе 5mm Теренот Синхрони Појас Макара
Име на производ Времето Макара Модел 5 M-60 T-БОЛЕСТ на Забите број 60 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 21mm Внатрешна Понесе Дијаметар 8mm/10мм/12mm/15mm/17mm/20mm Вкупната Висина 26mm Завртки 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Тежина 380g/pc Пакет 1 PC /многу

За повеќе 5 M Времето Pulleys,ве Молиме Кликнете на десното модел во подолу лист. 5 M Времето Макара Појас Ширина 16mm 5 M Времето Макара Појас Ширина 21mm

Карактеристики на стоката

Создаден дијаметар:
8мм, 12mm, 10мм, 17mm, 20mm, 15mm
Ширина:
21mm
Бренд Име:
LUPULLEY
Број На Модел На:
5M
Тип:
Времето
Број на Заби:
60
Материјал:
Алуминиум Легура
Забите број:
60T
Забите на теренот:
5mm
Појас Ширина:
21mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
8mm/10мм/12mm/15mm/17mm/20mm
Вкупната висина:
26mm
Материјал:
алуминиум легура
име на производ :
времето макара
завртка дупка:
2xM5
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат