.

.

New
12pcs/многу (105MM) Блискиот Пурпурна Кристално Стакло лустерот Привезоци ( 38mm Кристално Стакло ангел солза со 3pcs 14mm octagon Монистра)

12pcs/многу (105MM) Блискиот Пурпурна Кристално Стакло лустерот Привезоци ( 38mm Кристално Стакло ангел солза

DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно


12pcs/многу (105 MM) Блискиот пурпурна Кристално Стакло лустерот Делови ( 38mm Кристално Стакло ангел солза со 3pcs 14mm octagon Монистра) Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : Кристално стакло во Боја : Средината Виолетова,не акрилни или пластични Големина : 22x105mm(H), Монистра, големина : 14mm Ангел солза големина : 38mm
ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. PEYMENT a.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. ПОВРАТНИ информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
10мм
Ширина:
22mm
Дијаметар:
22mm
Бренд Име:
TZ
Број На Модел На:
WX4130
Должина:
105cm
Материјал:
K9 Кристално Стакло
боја:
средината виолетова
Употреба:
кристал лустерот делови
квалитет:
Врвот
Тип:
Кристално
Висина:
105CM
Количина:
12pcs
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат