.

.

New
DoreenBeads 5 Компјутери Полиестер Kabbalah нишка Плетенка Пријателство Нараквици за Човекот Жена досадна сребрена боја Круг Монистра 18.5 cm

DoreenBeads 5 Компјутери Полиестер Kabbalah нишка Плетенка Пријателство Нараквици за Човекот Жена досадна сребрена

DEN 42.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Достапно


-
За НАС
Започнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Со текот на времето одминуваше, имаме
нови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди Накит
да Клиенти од целиот свет.
Пакување Детали
Секоја цел е испратен надвор од Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Методи за плаќање
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем,
ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите!
Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!
ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД СТАН

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DoreenBeads
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
B0089071
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Компатибилност:
/
Функција:
/
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат