.

.

New
HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка Жолтиот Чадор мајка Сина француски Рог Обетки

HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка Жолтиот Чадор мајка Сина француски Рог Обетки

DEN 61.00
DEN 76.80

Количина на стоки
Достапно

HIMYM Како се Запознав Вашата Мајка Жолтиот Чадор мајка Сина француски Рог Обетки Материјал : цинк легура Pendant Големина : 1.4*1cm Тежина : 4g Технологија : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат)

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
rongji накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1.4*1cm
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат