.

.

New
Вистински кожени чевли жена 2017 нови солидна се лизга на брод чевли за жени станови чевли голема големина 35-44 мокасини chaussure femme

Вистински кожени чевли жена 2017 нови солидна се лизга на брод чевли за жени станови чевли голема големина

DEN 1055.00
DEN 1055.04

Количина на стоки
Достапно


Како да се Избере САД Големина? Изберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина , и ние ќе се испрати соодветните Кинески големина, големината на табелата подолу. ( Руската клиент ве Молиме имајте во предвид : Русија е големина е една голема големина од ЕУ големина ) Како да се Измери Метри Должина? Ве молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу : За Превозот 1.Ако ви е потребна за вашиот пакет испратено од DHL, FEDEX, Aramex, EMS, UPS-от, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе ги ажурира на испорака за вас. Сите производи е бесплатен превозот од "Кина regiestered Пост Воздух Mail" или "e Packet"(само со некои земји, како САД/велика БРИТАНИЈА) 2. Ние ќе ги пренесе од вашиот пакет во следните 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата 3. Ние може да го прогласам за пониска вредност за да се избегнат дел од даноци .ако ви треба за нас да го направи тоа . 4.Ние не можат да контролираат дали поштата одложувања. Бидете трпеливи и ние ќе ја задржи контакт со вас и поштата. 5.Ова е очекувано пристигнување време:
Референца За Време На Испорака
Земја
Работни Дена + Сабота + Недела
Русија
18-35
Франција
12-25
САД
10-20
Велика БРИТАНИЈА
12-25
Шпанија
25-45
Израел
Со 25-35
Друга Европска земја
20-35

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
WF-17069
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
nabeimei
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Станови Тип:
Брод Чевли
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
боја:
црвен/портокал/црна/бела/кафеаво/светло жолта/темно жолта/браун
кожа:
Вистинска Кожа
Големина:
35-44
Карактеристики:
мека, погоден за носене
Стил:
Мокасини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат