.

.

New
Топењето На Копчето Трик /Mentalism Магијата / Прст Меморија

Топењето На Копчето Трик /Mentalism Магијата / Прст Меморија

DEN 114.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно


Топењето на Копчето Трик стандард празно (неисечени) копче е прикажано напред и назад. Со триење на удар на forefinger, клучот рецки се магично се намали. Тие копче може да биде усвоен од двете пред и по изведбата. Вклучува две рутини, копчињата и на посебен трик. Услуга :
Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и prodcuts. Ние никогаш нема да ги споделите некоја од нашите клиенти страдаат било каква загуба. Во случај, ќе се примени било неисправни предмети од нас, ве молиме да не известите immediatedly по приемот на соодветниот објект. И ни нудат оштетените фотографија или видео. Тогаш ние дефинитивно ќе сноси одговорност да го прифати вашето враќање според нашите врати и политика за наплата.
Враќање & Политика За Наплата
Ако примите некој објект кој е оштетен или неисправни, ве молиме да не известите во рок од 7 ден за да се добие одобрение за враќање. Ве молиме да забележите дека купувачот треба да биде одговорен за врати превозот цена, а оштетен/неисправен предмети мора да се врати за да нè безбедно спакувани и завиткани.
Откако ги добивме производ, ние ќе ги испитуваме и тест на неисправни предмети. Ако ние се најде на дефект што е опишано во вашата порака,
ние ќе брод ќе замена за неисправни предмети во вашата следна цел САМО. Или купувачот може да се плати за испраќање превозот цена и побара нов производ. Инаку, можете да добиете поврат на пари.
Белешки : за човекот-направени се оштетени, купувачот треба да преземе целосна одговорност

Карактеристики на стоката

боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Магионичари,Професионални
Големина:
One Size
Бренд Име:
Кралот Магија
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Тип:
копче
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат