.

.

New
Бесплатен Превозот Жените Мода Посочи Пети Црна Кожа Гладијатор Чизми кроена Глуждот Заврши Stiletto Висока Пета Кратки Чизми

Бесплатен Превозот Жените Мода Посочи Пети Црна Кожа Гладијатор Чизми кроена Глуждот Заврши Stiletto Висока

DEN 4416.00
DEN 5887.68

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Бесплатен Превозот Жените Мода Посочи Пети Црна Кожа Гладијатор Чизми кроена Глуждот Заврши Stiletto Висока Пета Средината на теле Чизми
Опис :
Име : Бесплатен Превозот Жените Мода Посочи Пети Црна Кожа Гладијатор Чизми кроена Глуждот Заврши Stiletto Висока Пета Средината на теле Чизми
Точка Бр : GA298
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
GA298
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Сезоната:
Пролет/Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат