.

.

New
Нов 0.3 psi 2Kpa Притисок Сензор SM5852-003-D SM5852 5852-003-D

Нов 0.3 psi 2Kpa Притисок Сензор SM5852-003-D SM5852 5852-003-D

DEN 823.00
DEN 865.92

Количина на стоки
Достапно


100% Нов 0.3 psi 2 Kpa Притисок Сензор SM5852-003-D SM5852 5852-003-D

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
K
Употреба:
Притисок Сензор
Материјал:
полимер
Тип:
Вакуум Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Број На Модел На:
SM5852-003-D
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат