.

.

New
КНА 5D Diy Дијамант Сликарство Цвет орхидеи Полн Плоштад Мозаик Кристал 3D Крстот Бод Колекции Везови Занаети Декор

КНА 5D Diy Дијамант Сликарство Цвет орхидеи Полн Плоштад Мозаик Кристал 3D Крстот Бод Колекции Везови Занаети

DEN 232.00
DEN 297.60

Количина на стоки
Достапно

КНА 5 D Diy Дијамант Сликарство Цвет орхидеи Полн Плоштад Мозаик Кристал 3 D Крстот Бод Колекции Везови Занаети Декор ТОПЛА ПРОДАЖБА
Кликнете Тука За Да Видите Повеќе Производи
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Големина:
20cm x 20cm, 25cm x 25cm, 30cm x 30cm, 40cm x 40cm, 50cm x 50cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тема:
diy дијамант сликарство цвет роза пејзаж
слика:
5D diy целосна мозаик дијамант сликарство зголеми цвет
Тип:
DIY 5D плоштадот дијамант сликарство цвет
Алатки:
пластичен послужавник,вежба пенкало,пинцети,HD печатени платно
Дијамант форма:
Плоштад дијамант
дијамант дел:
Полн Плоштад Дијамант Вежба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат